Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kontroler finansowy - audytor wewnętrzny

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • 39-300
    Mielec, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Adecco Poland Sp. z o.o.

39-300

Mielec

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób.

Dla naszego Klienta z przemysłu ciężkiego poszukujemy kandydatów na stanowisko - Praca kontroler finansowy (audytor wewnętrzny)

Praca kontroler finansowy (audytor wewnętrzny)Numer ref.: KF/2020/08/04/KRK/NM

Zakres obowiązków:

  • Dostarczanie wiarygodnej informacji zarządczej, służącej do podejmowania decyzji kierownictwu firmy
  • Analiza finansowa przedsiębiorcza
  • Obsługa merytoryczna, organizacyjna i logistyczna spółek
  • Prowadzenie dokumentacji prawno - organizacyjnej spółek
  • Nadzór i udział w realizacji projektów strategicznych
  • Nadzorowanie działalności spółek zależnych w zakresie formalno - prawnym oraz finansów przedsiębiorstw

Wymagania:

  • Minimum 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku lub stanowisku związanym z audytem przedsiębiorstw
  • Praktycznej znajomości zagadnień z zakresu funkcjonowania przedsiębiorstwa, jego planów finansowych
  • Wyższego wykształcenia, preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie przedsiębiorstwem, finanse i rachunkowość
  • Praktycznej znajomości funkcjonowania i obsługi organów spółki
  • Języka angielskiego na poziomie minimum B1/B2
  • Znajomości systemów klasy ERP

Oferta:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premię kwartalną
  • Pracę w jednej z największych firm w swoim sektorze w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach systemu szkoleń
  • Dodatkowe benefity - opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i NNW.
  • Bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie wczasów,
    karnetów sportowo-rekreacyjnych, imprez kulturalno-oświatowych i inne).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne