Oferta pracy

Kontroler Finansowy

DPM Sp. z o.o.

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

    Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Do producenta tuszy i tonerów do drukarek, poszukujemy obecnie osoby gotowej do rozwoju na stanowisku Kontroler Finansowy. Osoba ta będzie mieć realny wpływ na strategię controllingową firmy poprzez wsparcie kadry menadżerskiej w zakresie planowania, prognozowania i budżetowania.

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z Menedżerem Finansowym w bieżącej działalności operacyjnej,

  • Udział w planowaniu biznesowym, prognozowaniu i budżetowaniu,

  • Regularne monitorowanie realizacji celów budżetowych firmy,

  • Tworzenie oraz proponowanie narzędzi raportowania oraz automatyzacji procesów finansowych,

  • Analizy rentowności, odchyleń kosztów produkcji, a także zobowiązań do płatności,

  • Koordynacja pracy zewnętrznego biura rachunkowego.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie zawodowe zdobyte w dziale Controllingu firmy produkcyjnej,

  • Wykształcenie wyższe (Finanse, Controlling, Rachunkowość Zarządcza, Analiza danych i pokrewne)

  • Umiejętności analityczne i informatyczne, w tym znajomość narzędzi IT: Excel, mile widziane - Power Query, Power BI, SQL,

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego lub/i niemieckiego,

  • Samodzielność w realizacji zadań, dokładność i rzetelność.

Mile widziane

  • Doświadczenie w budowaniu automatycznych raportów i modeli finansowych.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B – w zależności od preferencji Kandydatów;

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku;

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy;

  • Możliwość pracy hybrydowej;

  • Motywujący system wynagradzania (wynagrodzenie zasadnicze + premie);

  • Niezbędne narzędzia pracy;

  • Atrakcyjny system benefitowy.

Jesteśmy firmą, która od 24 lat z sukcesem świadczy usługi z zakresu doradztwa personalnego. Współpracujemy z krajowymi i zagranicznymi firmami. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne oraz top managementu. Doradzamy i szkolimy. Jeśli chcesz pracować wśród pasjonatów, nie czekaj – wyślij swoje CV!

Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069.

Przewiń do profilu firmy