Oferta pracy

Kontroler Finansowy

Solaris Bus & Coach sp. z o.o. O firmie

  • Bolechowo (pow. poznański)

    Bolechowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współudział w procesie zamknięcia miesiąca/roku,

  • comiesięczną kontrolę odchyleń wyników do budżetu, analizę przyczyn, rekomendowanie działań korygujących,

  • projektowanie i budowę baz danych,

  • analizę kosztów,

  • współudział w przygotowaniu budżetów,

  • sporządzanie okresowych sprawozdań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne z umiejętnościami pozyskiwania i analizy danych,

  • minimum 4 lata doświadczenia w pracy w obszarze finansowym lub/i w obszarze audytu, w wiodącej firmie doradczej,

  • bardzo dobra znajomość systemu SAP, Hyperion oraz umiejętność wykorzystania narzędzi IT w codziennej pracy,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • praktyczna znajomość zasad rachunkowości finansowej i zarządczej w środowisku polskim i międzynarodowym,

  • wysokie zdolności interpersonalne oraz analityczne i planistyczne,

  • umiejętność przeprowadzania szerokiej analizy biznesowej, uwzględniającej różnorodne aspekty zarządzania przedsiębiorstwem,

  • zorientowanie na doskonalenie procesów,

  • umiejętność współpracy na wszystkich szczeblach organizacji.

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • możliwość rozwoju i pracy w międzynarodowym środowisku,

  • platformę benefitową, a na niej możliwość wyboru: prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej Multisport lub Ok System,

  • dofinansowanie do wakacji, premię gwiazdkową, dofinansowanie do posiłków, możliwość nauki języków obcych, pracowniczy program emerytalny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • premia gwiazdkowa

Solaris Bus & Coach sp. z o.o.

Solaris Bus & Coach sp. z o.o. to jeden z europejskich liderów produkcji autobusów i trolejbusów. Bazując na blisko 25-letnim doświadczeniu i 20 000 wyprodukowanych pojazdów, Solaris każdego dnia wpływa na jakość komunikacji miejskiej w setkach miast w całej Europie. Z myślą o przyszłości, firma wyznacza nowe standardy, dynamicznie rozwijając swoje produkty, zwłaszcza w obszarze elektromobilności. Autobusy elektryczne, trolejbusy i autobusy wodorowe marki Solaris to najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie transportu bezemisyjnego. Pojazdy firmy były wielokrotnie nagradzane za jakość i innowacyjność. Autobus Urbino 12 electric wygrał prestiżowy europejski konkurs „Bus of The Year 2017”. We wrześniu 2018 roku Solaris Bus & Coach sp. z o.o. dołączył do grupy CAF.

Przewiń do profilu firmy