Oferta pracy

Kontroler finansowy

Grupa PCCO firmie

Grupa PCC

Henryka Sienkiewicza 4

Brzeg Dolny

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie raportów i analiz finansowych

  • Budowanie modeli finansowych

  • Przeprowadzanie merytorycznych analiz budżetów i raportów

  • Tworzenie i rozwój narzędzi kontroli finansowej oraz raportowania finansowego

  • Przygotowywanie prognoz finansowych i budżetów

  • Sporządzanie planów finansowych, kontrola ich realizacji i analiza odchyleń

  • Sporządzanie sprawozdań na potrzeby konsolidacji

Podział czasu pracy
100%

Pracy w siedzibie firmy w Brzegu Dolnym

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy o podobnym zakresie obowiązków w firmie produkcyjnej lub w audycie finansowym

  • Doświadczenie w pracy przy analizie dużej ilości danych

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne

  • Wiedza z zakresu controlligu, rachunkowości zarządczej

  • Umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych

  • Dobra znajomość języka angielskiego oraz bardzo dobra znajomość MS Excel

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, dobra organizacja pracy

  • Dokładność, skrupulatność i umiejętności analitycznego myślenia

To oferujemy

  • Interesująca praca w dużej organizacji o zasięgu międzynarodowym

  • Możliwość poszerzania kompetencji przy realizacji różnorodnych zadań

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (szkolenia, dofinansowanie karty MultiSport, wczasów, studiów podyplomowych, możliwość ubezpieczenia grupowego)

  • Dobry dojazd do pracy (35 min pociągiem z Wrocławia-Dworca Głównego)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • Pracownicze Plany Kapitałowe

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa kwalifikacyjna on-line

2

II etap rozmowy kwalifikacyjnej on-line

3

Decyzja o wyborze kandydata

Grupa PCC

Grupa PCC przypomina zbiór nieustannych reakcji chemicznych. Jako producent specjalistycznych wyrobów chemicznych i formulacji przemysłowych jest jedną z wiodących firm chemicznych w Polsce i Europie. To tutaj, dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, z drobnych atomów powstają wielkie rzeczy! Aktualnie poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko Kontrolera finansowego. Pracuj w firmie, z którą możesz podążać za swoimi ambicjami, poszerzać swoją wiedzę i stawać się ekspertem w wybranej dziedzinie.

Przewiń do profilu firmy