Oferta pracy

Kontroler Finansowy - Budżetowy

MEGA SERVICE CENTRUM Sp. z o.o.O firmie

8 000‐10 000 zł brutto / mies.
  • Panewnicka 375, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

MEGA SERVICE CENTRUM Sp. z o.o.

Panewnicka 375

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie rocznego budżetu, nadzór nad jego realizacją poprzez ewidencję wykonania ( łącznie ze zmianami kontraktowymi) , rozpoznanie i wyjaśnienie odchyleń , sporządzanie odpowiednich raportów, przygotowanie danych do premiowania lub ukarania, współpraca z w ramach Komisji Budżetowej.

  • Wyliczenie i analiza dochodowości/rentowności obiektów,

  • Dostarczanie informacji zarządczych służących podejmowaniu decyzji przez kierownictwo firmy ( w/w rentowność obiektów oraz inne zestawienia, analizy na podstawie danych księgowych po zakończeniu miesiąca/roku) ,

  • Planowanie polityki kredytowej, obsługa procesów kredytowych i faktoringowych,

  • Przygotowywanie płatności bieżących, kontrola ich terminowości, monitorowanie płatności między firmami grupy w celu utrzymania ich płynności finansowej,

  • Wyliczanie podatku dochodowego ( zaliczki + roczne rozliczenie) dla firm grupy.

  • Prowadzenie polityki finansowej poszczególnych firm w ramach grupy i sporządzanie prognoz finansowych,

  • Nadzór nad przygotowaniem sprawozdań finansowych oraz innych wymaganych przepisami prawa raportów rocznych,

  • Współpraca z działem księgowości, w szczególności w zakresie odpowiedniej ewidencji księgowej dla potrzeb uzyskania danych do analiz finansowych ( plan kont).

  • Kontakty z jednostkami zewnętrznymi w zakresie spraw finansowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (na kierunkach: ekonomia, rachunkowość, finanse)

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy w dziale kontrolingu

  • Doświadczenie w prowadzeniu rozliczeń finansowych oraz analizy danych,

  • Umiejętność syntetycznej i estetycznej prezentacji danych finansowych,

  • Biegła znajomość MS Excel,

  • Umiejętność organizacji czasu pracy i ustalania priorytetów,

  • Lojalność, zaangażowanie w pracę i odpowiedzialność

To oferujemy

  • Możliwość awansu na stanowisko Dyrektora Finansowego

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Ciekawą pracę w renomowanej spółce o ustabilizowanej pozycji na rynku

  • Pełne wsparcie Zarządu w procesie wdrażania

Mega Service to firma o zasięgu ogólnopolskim działająca na rynku profesjonalnych usług utrzymania czystości.

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o przesyłanie CV w j. polskim.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy