Oferta pracy

Kontroler finansowy

Polish Agro Sp. z o.o.O firmie

Polish Agro Sp. z o.o.

Szubińska 29

Bydgoszcz

Polish Agro Sp. z o.o. należy do duńsko-niemieckiej Grupy Kapitałowej DV Agravis International Holding A/S skupiającej ponad 80 spółek działających w 16 krajach, głównie w obszarze Morza Bałtyckiego. Łączny obrót Grupy sięga 20 mld PLN. Polish Agro sprzedaje środki do produkcji rolnej (nawozy, środki ochrony roślin, nasiona, nawozy dolistne) oraz zajmuje się handlem zbożem.

Główne zadania na oferowanym stanowisku:

  • Raportowanie wyników dla zarządu firmy oraz na potrzeby Grupy Kapitałowej,
  • Koordynacja procesu budżetowania oraz prognozowania,
  • Monitorowanie wyników  sprzedaży oraz stopnia wykonania budżetów działów firmy i poszczególnych handlowców,
  • Analiza i kontrola kosztów Spółki,
  • Kalkulacja zwrotu z projektów inwestycyjnych,
  • Konstruktywne doradztwo na rzecz Managementu,
  • Inne projekty oraz zadania zlecone przez Zarząd.

Wymagania:

  • Wybitna znajomość MS Excel,
  • Wysoko rozwinięty zmysł analityczny,
  • Ukończone z bardzo dobrymi wynikami studia wyższe  z zakresu finansów/ rachunkowości/ matematyki,
  • Biegła znajomość́ języka angielskiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Perspektywy rozwoju w jednej z największych europejskich grup kapitałowych w branży rolnej,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Dobrą atmosferę pracy w dynamicznym i ambitnym zespole,
  • Możliwość kształcenia i rozwoju osobistego poprzez system szkoleń.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polish Agro Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy (85-312), ul. Szubińska 29 moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dn. 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy