Oferta pracy

Kontroler Finansowy

NDIO firmie

  • Dąbrowa (pow. poznański)

    Dąbrowa (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z Kierownikami Budów w zakresie realizacji założonego celu finansowego oraz strategii finansowej realizowanych projektów

  • Nadzór i kontrola nad realizacją budżetów projektów oraz ich okresowa analiza

  • Zarządzanie bieżącą płynnością finansową projektów, w tym zarządzanie zobowiązaniami i należnościami

  • Opiniowanie oraz weryfikacja finansowych aspektów umów oraz nadzór nad realizacją zapisów finansowych

  • Rozliczanie finansowe projektów (w tym realizowanych w ramach konsorcjów)

  • Cykliczne przygotowywanie raportów oraz zestawień finansowych na potrzeby projektów, spółki, partnerów biznesowych, inwestorów

  • Samodzielna i kompleksowa analiza i kontrola finansowa spółki, w oparciu o ścisłą współpracę z Dyrektorem Finansowym

  • Przygotowywanie bieżących analiz finansowych dotyczących działalności firmy

  • Kontrola realizacji budżetu spółki oraz identyfikacja obszarów ryzyka

  • Implementacja i rozwój procedur dotyczących kontroli finansowej w Spółce

  • Kontrola obiegu dokumentów finansowych

  • Współpraca z księgowością, bankami oraz innymi instytucjami finansowymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu finansowym lub ekonomicznym

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie zdobyte w spółce o profilu budowlanym/produkcyjnym będzie dodatkowym atutem

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Zaawansowana znajomość programu MS Excel, mile widziana umiejętność obsługi programów: MS Project, Symfonia oraz systemów Business Intelligence

  • Samodzielność, elastyczność oraz wysoki poziom inicjatywy

  • Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność i sumienność

  • Zaangażowanie w wykonywane zadania i chęć dalszego rozwoju zawodowego

To oferujemy

  • Akademia NDI (szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne)

  • karta multisport

  • opieka medyczna

  • ubezpieczenie grupowe

  • fundusz socjalny

  • imprezy integracyjne

  • elastyczny czas pracy

  • mikołajki dla dzieci

  • wysokie standardy BHP (Jesteśmy członkiem zrzeszonym Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie)

  • wspieramy kulturę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy