Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Finansowy ds. Franczyzy

McDonald's

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie długoterminowych projekcji finansowych związanych z działalnością restauracji franczyzowych (m.in. przy okazji otwarcia, przejęcia restauracji lub przedłużania umowy licencyjnej)

  • Pełnienie roli Finance Business Partnera dla franczyzobiorców - weryfikowanie kondycji finansowej oraz biznes planów organizacji franczyzowych, zapewnianie wsparcia i doradztwa w zakresie finansów

  • Przeprowadzanie weryfikacji finansowych kandydatów na franczyzobiorców

  • Przygotowywanie analiz, kalkulacji i raportów wspierających decyzje biznesowe

  • Prowadzenie szkoleń ze specyfiki finansów organizacji licencyjnych dla pracowników McDonald’s oraz współpracujących z licencjobiorcami biur rachunkowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe finansowe

  • Min. 5 lat doświadczenia na zbliżonym stanowisku (kontroling/ analiza finansowa)

  • Mile widziane doświadczenie w branży gastronomicznej, FMCG, retail lub w firmach o rozproszonej strukturze

  • Bardzo dobra znajomość: Excel, Power BI

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Umiejętność analizowania złożonych danych oraz prezentowania wniosków w przystępny sposób

  • Zdolności komunikacyjne, w tym umiejętność przekazywania specjalistycznej wiedzy finansowej w sposób zrozumiały dla różnych grup odbiorców

  • Umiejętność budowania relacji biznesowych opartych na partnerstwie i zaufaniu

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • platforma kafeteryjna

Co może spodobać Ci się w McDonald's?

  • Twoja praca będzie ważna! Nasi Franczyzobiorcy to niezależni przedsiębiorcy, którzy obdarzyli nas zaufaniem i postanowili wspólnie z nami budować swój biznes. Chcemy wspierać ich w tym jak najlepiej, także w kwestiach finansowych.

  • Będziesz wspierać naszych partnerów biznesowych, co pozwoli Ci rozwijać zarówno kompetencje analityczne, jak i te związane z przenikliwością biznesową i budowaniem relacji biznesowych.

  • W McDonald’s możesz się rozwijać i zdobywać nowe kompetencje. To obietnica, którą składamy naszym pracownikom. Z przyjemnością jej dotrzymujemy zapewniając różnorodne narzędzia rozwojowe. Chętnie wesprzemy Cię w rozwoju zawodowym!

  • Przemawiają do nas liczby! 😊 McDonald’s w Polsce to ogromny i różnorodny system, na który składa się kilkadziesiąt organizacji, 470 restauracji i niemal 27 000 pracowników. W systemie o takiej skali potrzebujemy wspólnego języka. Są nim liczby! Jeśli szukasz miejsca, w którym liczby mówią wiele, McDonald’s może być miejscem dla Ciebie!