Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Finansowy ds. Kontraktów

GERDA Sp. z o.o. O firmie

GERDA Sp. z o.o.

Sokołowska 49

Sokołów (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • Controlling realizacji projektów budowlanych w zakresie budżetu przychodów i kosztów przepływów finansowych, marżowości projektu

  • Ocena finansowa sporządzonych kalkulacji kontraktów handlowych

  • Analiza kosztów i rentowności kontraktów

  • Analiza odchyleń oraz analiza wykonania kontraktu vs plan/umowa

  • Kontrola dokumentacji finansowej projektu

  • Kontrola zaawansowania finansowego projektów

  • Kontrola prawidłowości księgowań pod względem formalnym, rachunkowym

  • Sporządzanie wewnętrznych raportów i analiz na potrzeby Zarządu i Dyrektora Finansowego

  • Bezpośrednia współpraca z Kierownikami poszczególnych projektów

  • Bezpośrednia współpraca z działem finansowo-księgowym i innymi działami w Spółce

  • Wsparcie analityczne przy przygotowywaniu ofert (koszty, wpływ na cash flow gwarancje bankowe)

  • Opiniowanie umów (zapisy finansowe)

  • Zastępowanie kontrolera należności

  • Inne w zależności od potrzeb

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, ekonomiczne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość aplikacji Microsoft Office, w szczególności Excel

  • Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej

  • Podstawowa znajomość zasad rachunkowości finansowej i zarządczej

  • Zdolności analityczne i systemowe podejście do rozwiązywania problemów

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, skuteczność

  • Łatwość nawiązywania kontaktów

  • Samodzielność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,

  • Perspektywa rozwoju w ramach struktury firmy

  • Bogaty pakiet socjalny m.in. dofinansowanie do wypoczynku, nagrody jubileuszowe, opieka medyczna, pakiety sportowe i inne

  • Możliwość szkoleń i rozwoju

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy polską firmą, która od ponad 30 lat rozwija się w branży związanej z produkcją drzwi, zamków, okuć i bram segmentowych. Nasza długoletnia obecność na rynku to potwierdzenie, że produkty GERDA są chętnie wybierane przez klientów i cenione za solidność, wytrzymałość i najwyższe standardy bezpieczeństwa. Nasz zespół tworzą ludzie, którzy stawiają na nowoczesne technologie, szukają najlepszych rozwiązań i z każdym nowym projektem podnoszą sobie poprzeczkę coraz wyżej.

Przewiń do profilu firmy