Oferta pracy

Kontroler Finansowy ds. Wsparcia Biznesu

Medicover

Medicover

Aleje Jerozolimskie 96

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie cyklicznych raportów, analiz i prezentacji danych finansowych i operacyjnych

  • Udział w strategicznych projektach biznesowych – wsparcie w zakresie finansów, ocena skutków finansowych podejmowanych decyzji oraz koordynacja procesu zatwierdzania i kontrola wydatków inwestycyjnych poszczególnych BU

  • Wsparcie w przygotowywaniu forecastów, budżetów, planów oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń

  • Dostarczanie informacji zarządczej w zakresie rentowność sprzedaży poszczególnych produktów

  • Kontrola wykonania budżetu BU jako całości i poszczególnych centrów kosztowych, w tym analiza odchyleń od aktualnych planów finansowych oraz ich raportowanie

  • Współpraca z działami operacyjnymi i księgowością

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy w obszarze kontrolingu finansowego/analiz danych finansowych

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, zarządzanie)

  • Bardzo dobra znajomość programu Excel

  • Umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków

  • Umiejętność prezentacji danych

  • Dobra organizacja pracy oraz poczucie odpowiedzialności za wykonywane obowiązki

  • Wysokie zdolności komunikacyjne, łatwość w nawiązywaniu relacji z innymi

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

  • Znajomość systemów IBM Planning Analytics (Tm1) oraz Microsoft Dynamix AX będzie dużym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi

  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe OK System) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne

  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover

  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej "Zdrowie przez cały rok"

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru