Oferta pracy

Kontroler Finansowy/Financial Controller

Loyalty Partner Polska Sp. z o.o. (PAYBACK)

  • Towarowa 28, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Towarowa 28

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Jako Kontroler Finansowy będziesz:

- tworzyć i rozwijać raporty, analizy finansowe i mode biznesowe na potrzeby spółki / grupy

- brać aktywny udział w procesie budżetowania, forecastowania, planowania długoterminowego

- monitorować wskaźniki finansowe, a także dawać rekomendacje zmian i optymalizacji

- analizować rentowność projektów i inwestycji

- nadzorować realizację założeń budżetowych

- wspierać procesy zamknięcia miesiąca /roku

Nasze wymagania

- masz wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

- masz minimum 3 lata doświadczenia w obszarze controllingu

- bardzo dobrze znasz narzędzia MS Office (Excel/PowerPoint)

- mówisz płynnie po angielsku

To oferujemy

  • umowę o pracę? Oczywiście. U nas nie musisz martwić się o stabilne zatrudnienie

  • benefity? Mamy to! Między innymi: firmowy program motywacyjny, karta sportowa, prywatna opieka medyczna

  • elastyczne godziny pracy? Brzmi super! Pracę rozpoczynamy w godzinach 8-10

  • dobra lokalizacja? Pewnie, czemu nie. Zapraszamy do naszego nowego biura przy metrze Rondo Daszyńskiego. Aktualnie pracujemy także z domu

  • przyjazna atmosfera w pracy? Nie inaczej! W PAYBACK najważniejsi są ludzie i TY będziesz to współtworzyć

  • dress code? Zdecydowanie mówimy nie. W naszej firmie nie ma sztywno określonych zasad dotyczących ubioru

  • czegoś brakuje? Otwarta komunikacja to nasz priorytet, więc pytaj śmiało.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne