Kontroler finansowy / Financial Controller

EAGLE RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

12 00013 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Nasz klient to prężnie rozwijająca się firma z branży beauty, działająca w duchu zrównoważonej produkcji oraz eco-economy. W ramach kolejnych etapów rozwoju, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Kontrolera Finansowego.

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie budżetów i forecastów

  • Symulacje wrażliwości oraz analiza odchyleń

  • Analiza i weryfikacja realizacji nowych inicjatyw biznesowych

  • Opiniowanie faktur oraz zawieranych umów

  • Kontrola poprawności zapisów na kontach bilansowych oraz wynikowych

  • Wyciąganie wniosków i formułowanie rekomendacji

  • Przygotowywanie prezentacji i raportów dla Zarządu

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na stanowisku Kontrolera Finansowego/ Analityka Finansowego

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: finanse, ekonomia, rachunkowość

  • Znajomość zasad rachunkowości, w tym rachunkowości zarządczej

  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub wybraną przez kandydata formę zatrudnienia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wiedzy i doświadczenia kandydata

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz realny wpływ na kreowanie kierunku rozwoju firmy

  • Pełne wsparcie we wdrożeniu do obowiązków

  • Prywatna opieka medyczna, zniżki na firmowe produkty

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi