Kontroler Finansowy (firma produkcyjna)

EAGLE RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

14 00016 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, lidera z branży FMCG, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Kontrolera Finansowego.

(*Kandydacie, Twoja aplikacja zostanie przedstawiona naszemu klientowi tylko i wyłącznie za Twoją zgodą. Podczas rozmowy z naszym rekrutrem uzyskasz wszystkie informacje o firmie i stanowisku, które pozwolą Ci podjąć decyzję).

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby przedsiębiorstwa

  • Udział w procesie budżetowania

  • Analiza odchyleń od zakładanego planu

  • Udział w procesie rozliczania produkcji

  • Wyciąganie wniosków z przygotowanych analiz i formułowanie rekomendacji

  • Współpraca z innymi działami celem weryfikacji danych finansowych

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale kontrolingu/ analiz w firmie produkcyjnej

  • Wykształcenie wyższe w zakresie finansów, ekonomii lub pokrewnych kierunków

  • Znajomość zagadnień związanych z raportowaniem zarządczym i budżetowaniem

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office, w szczególności MS Excel

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - zgodne z doświadczeniem i kompetencjami

  • Klarowny system premiowy

  • Grupowe ubezpieczenie na życie i pakiet zapewniający opiekę medyczną

  • Pełne wdrożenie w przyszłe obowiązki

  • Możliwość szybkiego rozwoju w strukturach firmy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie