Logo Pracuj.pl

Kontroler Finansowy FP&A

Lafarge Cement S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za konsolidację danych finansowych, zarządczych oraz prognoz poszczególnych segmentów operacyjnych na poziomie kraju i ich raportowanie na potrzeby Krajowego Zespołu Zarządzającego oraz centrali w Szwajcarii
  • Odpowiedzialność za kontroling kosztów zarządu oraz sprzedaży (SG&A) – raportowanie, proces budżetowania, rolling forecast oraz pełnienie roli biznes partnera dla osób zarządzających poszczególnymi departamentami
  • Prognozy i raporting przepływów pieniężnych (Free Cash Flow) na szczeblu krajowym
  • Rozwój raportowania menedżerskiego na szczeblu krajowym, rekomendacje działań optymalizujących osiągany wynik finansowy, cash flow oraz poziom kapitału pracującego
  • Koordynacja przygotowania miesięcznych przeglądów wynikowych (Performance Review) z Krajowym Zespołem Zarządzającym
  • Wsparcie wybranych projektów finansowych
  • Współpraca z audytem finansowym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia / finanse),
  • Minimum trzy lata doświadczenia w zakresie kontrolingu lub audytu finansowego w międzynarodowej firmie,
  • Znajomość zasad rachunkowości finansowej i zarządczej,
  • Znajomość międzynarodowych standardów sprawozdawczości finansowej (IFRS),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Dobra znajomość MS Excel / Powerpoint, mile widziana znajomość systemu SAP,
  • Bardzo dobre zdolności organizacji pracy i komunikacji,
  • Zaangażowanie, proaktywność, nastawienie na współpracę, dobre rozumienie zależności biznesowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Lafarge Cement S.A.

jesteśmy obecni w 90krajach świata

mamy 2500 nowoczesnych zakładów

generujemy 32,6 mld CHF sprzedaży netto

nasz zespół to 115 000 osób na całym świecie

Aktualne oferty pracodawcy
Numer referencyjny: REC225

Kontroler Finansowy FP&A, Warszawa