Ta oferta pracy jest nieaktualna od 255 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler Finansowy

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy liderem e-turystyki w Polsce i największym pracodawcą w branży turystycznej na Pomorzu.

    Dołącz do ludzi, którzy łączą pasję podróżowania z pracą. Każdego dnia tworzymy nowoczesną platformę internetową, wyznaczamy trendy na rynku e-turystyki, a wiedzę praktyczną zdobywamy w podróży. Co roku kilkadziesiąt osób wyjeżdża do kurortów na całym świecie. Wakacje to po prostu część naszej pracy.

    Bądź częścią nowatorskich projektów i wkręć się w nasz wakacyjny klimat!

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Jakie będą Twoje zadania:

    • Raportowania na potrzeby Zarządu, Rady Nadzorczej i klientów wewnętrznych,
    • Raportowanie wykonania budżetów i analiza odchyleń,
    • Udział w zamknięciu miesiąca i sporządzaniu sprawozdań finansowych,
    • Przygotowywanie estymacji wyników finansowych,
    • Monitorowanie poprawności danych finansowych w systemach informatycznych,
    • Bieżąca i okresowa kontrola kosztów,
    • Prognozowanie przepływów pieniężnych,
    • Weryfikacja i kalkulowanie premii sprzedażowych,
    • Przygotowanie dokumentacji projektów kapitalizowanych zgodnie z wymogami MSSF,
    • Tworzenie memoriałów przychodowych i kosztowych,
    • Nadzór nad procesem tworzenia rezerw,
    • Wsparcie w procesie tworzenia i rozwoju finansowych narzędzi informatycznych

    Czego od Ciebie oczekujemy:

    • Wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii lub finansów,
    • Co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie analiz finansowych i kontrolingu,
    • Zdolność do pracy w szybko zmieniającym się środowisku,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Zdolność do szybkiego uczenia się,
    • Doskonałe umiejętności analityczne, komunikatywność, samodzielność w działaniu,
    • Bardzo dobra znajomość MS Excel,
    • Podstawowa znajomość SQL.

    Oferujemy:

    • Stabilnego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
    • Pracy przy ciekawych, złożonych technologicznie projektach internetowych,
    • Pracy w profesjonalnym zespole i sympatycznej atmosferze,
    • Pakietu socjalnego (Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna),
    • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach i programach rozwojowych w ramach organizacji
    • Realnej perspektywy rozwoju i awansu.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV
    za pomocą przycisku Aplikuj.

    W aplikacji prosimy umieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Wakacje.pl S.A. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)."

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.
    bottom