Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kontroler Finansowy

GreenWay Polska Sp. z o.o.

aleja Zwycięstwa 96/98

Redłowo

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • kontrola procesów i operacji księgowych w firmie, w tym m.in.: fakturowania, księgowania kosztów, ewidencji magazynowej, środków trwałych

  • współpraca z działem Finansów i Księgowości w procesie zamykania miesiąca

  • nadzór i ulepszenie aktualnych narzędzi do raportowania

  • zarządzanie środkami trwałymi

  • monitorowanie i proponowanie ulepszeń dla systemu księgowego firmy

  • pomoc w przygotowaniu raportów rocznych i prognoz okresowych

  • pomoc w przygotowaniu jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych

  • przygotowanie budżetu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (Finanse/Księgowość)

  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale Kontrolingu

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • doświadczenie w Finansach, Sprawozdawczości Zarządczej, Budżetowaniu, Prognozowaniu i Rachunkowości

  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel

  • inicjatywa, samodzielność w działaniu oraz otwartość na nowe rozwiązania

  • silne umiejętności analityczne z dbałością o szczegóły

Mile widziane

  • znajomość Dynamics 365 Business Central (Microsoft Navision)

  • znajomość Power BI i VBA

  • doświadczenie w zarządzaniu aktywami

To oferujemy

  • aktywny udział w rewolucji technologicznej branży motoryzacyjnej

  • stabilną pracę w firmie będącej liderem rozwoju rynku elektromobilności w kraju

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • premie kwartalne i roczne

  • atrakcyjne możliwości rozwoju kariery w strukturach budującej się firmy oraz całej grupy GreenWay

  • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy z domu

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie do pakietu ubezpieczenia medycznego i ubezpieczenia na życie

  • program well-being’owy

  • dofinansowanie nauki języka angielskiego

  • dofinansowanie do karty MultiSport

  • dofinansowanie do programu PPK

  • Program Poleceń Pracowniczych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

GreenWay Polska Sp. z o.o. to firma z branży nowych technologii, która buduje i zarządza infrastrukturą ładowania samochodów elektrycznych w Europie. Z ponad 500 publicznymi stacjami ładowania w Polsce i dzięki rozległej sieci partnerów roamingowych w 25 krajach, jest największą siecią oferującą elektromobilne rozwiązania w swoim rejonie.

Misją GreenWay jest czystsza i zdrowsza Europa Środkowo-Wschodnia mniej zależna od ropy naftowej, dzięki powszechnemu wykorzystaniu pojazdów elektrycznych.

Przewiń do profilu firmy