Kontroler Finansowy

  • Gdynia, pomorskie
  • Specjalista
  • 22.01.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 21.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Gdynia 29704/001

    Osoba na tym stanowisku będzie w pełni odpowiedzialna za kontrolę finansów w firmie, a także będzie zaangażowana w proces nabycia spółki w Europie, którą również będzie kontrolowała.

    Odpowiedni Kandydat będzie bezpośrednio współpracował z Prezes oraz z Właścicielem grupy.

    Jest to idealna okazja na kolejny krok w karierze dla osoby z minimum 4 letnim doświadczeniem na samodzielnym stanowisku. Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w spółkach audytu finansowego oraz bezpośrednio w biznesie FMCG.

    Informacje o kliencie

    Dla naszego Klienta, dużej i rozpoznawalnej grupy kapitałowej z branży FMCG, z uwagi na rozwój poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko Financial Controller do siedziby w okolicach Gdańska.

    Opis stanowiska

    • Kontrola i raportowanie cyklicznych sprawozdań finansowych grupy,
    • Samodzielne przygotowanie oraz analiza P&Lu (silny Focus na stronę kosztową),
    • Budowanie budżetów wraz z analizą ich wykonalności i odchyleń,
    • Sporządzanie planów oraz prognoz (średnio oraz długoterminowych),
    • Odpowiedzialność za zamknięcie miesiąca i raportowanie,
    • Przygotowanie zbiorczych raportów finansowych grupy,
    • Analiza i kontrola kosztowa spółek grupy i prowadzonych projektów,
    • Przygotowanie analiz inwestycyjnych dla nowych projektów w grupie, nadzór nad procesem planowanie finansowego w zakładach,
    • Współpraca z działem kontrolingu w Polsce,
    • Wsparcie i rekomendacje decyzji biznesowych w zakładach,
    • Współpraca z audytorami oraz instytucjami zewnętrznymi,

    Profil kandydata

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse/Księgowość/Ekonomia),
    • Minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • Mile widziane doświadczenie w audycie finansowym a następnie w branży FMCG,
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w spółkach produkcyjnych,
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego jako warunek konieczny,
    • Bardzo dobra znajomość systemu Excel jako warunek konieczny,
    • Dobra znajomość IFRS
    • Duża samodzielność oraz ponadprzeciętne zdolności interpersonalne,
    • Zaangażowanie i chęć wspierania procesu decyzyjnego, chęć do zaangażowania się w powierzone obowiązki i pracę,
    • Umiejętność pracy z ludźmi, otwartość oraz komunikatywność,
    • Biznesowe podejście, pro-aktywność, nieszablonowe i kreatywne myślenie,
    • Umiejętność ustalania priorytetów oraz charyzma,

    Oferujemy

    • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
    • Pakiet benefitów: ubezpieczenie zdrowotne, dofinansowanie do posiłków
    • Stabilną i satysfakcjonującą pracę
    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców