Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Finansowy

QT Swiss Engineering Sp. z o.o.O firmie

  • Zabrska 17, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

QT Swiss Engineering Sp. z o.o.

Zabrska 17

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i analiza raportów (rachunek wyników, bilans, cash flow, raporty operacyjne, prognozy finansowe, rozliczenia premii);

  • Analiza i kontrola kosztów, wykonania budżetów;

  • Budowa narzędzi do badania efektywności projektów;

  • Controlling projektów;

  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych;

  • Obsługa audytu zewnętrznego;

  • Kontakty z bankami;

  • Wysyłka wszelkich deklaracji podatkowych do urzędu skarbowego;

  • Odpowiedzialność za sprawozdawczość statystyczną GUS oraz sprawozdania wymagane przez NBP;

  • Odpowiedzialność za procesy raportowania do instytucji finansowych;

  • Rozwój systemu ERP poprzez udział w budowie nowych modeli kalkulacyjnych (tworzenie narzędzi) dla budżetowania, prognozowania i analizy wyników firmy;

  • Udział we wdrożeniach nowych rozwiązań IT dla obszarów finansowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia);

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku 1-3 lat mile widziane;

  • Znajomość zasad rachunkowości wg standardów polskich oraz przepisów prawa podatkowego (współpraca z obszarem księgowości, praca na danych księgowych);

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego;

  • Znajomość programu Navision będzie dodatkowym atutem;

  • Dokładność, skrupulatność, sumienność, odpowiedzialność;

  • Dobra organizacja pracy oraz wytrwałość w realizowaniu zadań;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w przedsiębiorstwie z oddziałami w Hiszpanii, Węgrzech, Stanach Zjednoczonych i Chinach;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków;

  • Ciągły rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, także językowych (wewnętrzny program rozwojowy);

  • Branżowe szkolenia zewnętrzne;

  • Po wdrożeniu, pracę z Management Group;

  • Kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną, lekcje j. niemieckiego w biurze oraz inne benefity pracownicze;

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Praca w QT Swiss Engineering to przede wszystkim styczność z najnowszymi technologiami w branży automotive oraz realizacja projektów dla najbardziej prestiżowych klientów, takich jak Audi, BMW, Tesla, Volkswagen, Lexus, Mercedes, Jaguar oraz wielu innych.

Obecnie zatrudniamy już ponad 600 osób, a międzynarodowe doświadczenie i szeroki zakres kompetencji high-tech pozwalają nam podejmować coraz śmielsze wyzwania biznesowe.

Przewiń do profilu firmy