Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Finansowy

FABRYKA PLASTIKÓW KWIDZYN SP. Z O.O.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Leona Wyczółkowskiego 20A

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola, analiza i weryfikacja kosztów w procesach projektowych, logistycznych, produkcyjnych trzech fabryk PVL w Polsce.

  • Kontrola wykonania i analiza odchyleń planów finansowych poszczególnych obszarów.

  • Kontrola rozliczeń z dostawcami i usługodawcami.

  • Przygotowywanie raportów oraz analiz ad-hoc wraz z interpretacją danych, przygotowywanie prezentacji.

  • Definiowanie i współtworzenie odpowiednich wskaźników (KPI) w celu ułatwienia zarządzania procesami operacyjnymi jak i podejmowanie strategicznych decyzji.

  • Udział w projektach wdrożeniowych oraz rozwojowych.

  • Bieżąca współpraca z Kierownictwem fabryk PVL w Polsce (Kwidzyn, Kętrzyn, Gliwice) w budowaniu i prowadzeniu budżetu controllingowego.

Nasze wymagania

  • 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Doświadczenie w łączeniu współpracy pomiędzy różnymi jednostkami organizacyjnymi firmy.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia (wyciąganie syntetycznych wniosków i przedstawianie rekomendacji).

  • Samodzielność, dokładność.

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji.

  • Biegła znajomość MS Excel, PowerPoint oraz wymagana znajomość SAP.

  • Biegła znajomość j. angielskiego.

  • Gotowość do podróży służbowych.

Mile widziane

  • Znajomość j. francuskiego.

  • CV w języku angielskim.

To oferujemy

  • szkolenia w PVL Langeais Francja i możliwość nieustannego rozwoju

  • pracę w firmie należącej do wiodącego światowego koncernu

  • międzynarodowe środowisko

  • szeroki zakres uprawnień

  • samodzielność w swoim obszarze

  • stabilne zatrudnienie

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i realizowanych zadań

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Myślimy globalnie, działamy lokalnie…

PVL Kwidzyn, jest częścią Grupy PVL - PLASTIVALOIRE skąd czerpiemy nowinki technologiczne i stabilność finansową.

Lokalnie, będąc blisko klientów zapewniamy rodzimą elastyczność i kreatywność…

Międzynarodowy zespół specjalistów i Grupowa struktura bazowana na IATF to gwarancja procesowego rozwiązywania problemów oraz możliwość rozwijania kompetencji w obszarze różnic międzykulturowych.

Taki mix napędza również ciągły rozwój organizacji i zespołu, gwarantując naszym partnerom biznesowym dostęp do najlepszych technologii oraz experckiej i nastawionej na rozwiązania obsługi.

Przewiń do profilu firmy