Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

kontroler finansowy – główna/y księgowa/y

  • Jasło, podkarpackie
  • Kierownik
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Randstad Finance realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze z obszaru finansów, kontrolingu oraz księgowości. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla firm z różnych branż w całej Polsce.

     Dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej, światowego lidera w swojej dziedzinie szukamy:

    Nr ref.: 30608
    Praca stała
    Lokalizacja: Jasło

    Zakres obowiązków:

    • prowadzenie ogólnej księgowości
    • dostarczanie wiarygodnej informacji zarządczej, służącej do podejmowania decyzji kierownictwu firmy
    • udział w przygotowywaniu raportów miesięcznych, kwartalnych i rocznych dla działu konsolidacji i zarządzania finansowego grupy
    • nadzorowanie audytu półrocznego i rocznego
    • pomoc w procesie kontroli księgowej
    • sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami
    • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości
    • sporządzanie deklaracji
    • wspieranie wdrażania narzędzi księgowych (Navision) oraz ERP (WinDev)

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe ekonomiczne
    • posiadanie certyfikatu uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg
    • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • biegła znajomość języka angielskiego
    • mile widziana znajomość języka francuskiego
    • doświadczenie w prowadzeniu księgowości
    • umiejętność pracy w grupie
    • znajomość obowiązujących przepisów prawnych
    • dobrej organizacji pracy

    Oferta:

    • umowa o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie

    Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)