Oferta pracy

Kontroler Finansowy

Michael Page

  • Gniezno

    Gniezno, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest firma produkcyjna zlokalizowana w okolicach Poznania. W Polsce firma ma dwa zakłady produkcyjne, oprócz tego jedna fabryka znajduje się w Meksyku. Należy do międzynarodowej grupy kapitałowej.

Twój zakres obowiązków

  • udział w konsolidacji sprawozdań finansowych dla celów wewnętrznych

  • udział w przygotowaniu budżetów i planów wieloletnich - współpraca z kierownikami działów

  • analiza poziomu realizacji budżetów oraz wyjaśnianie odchyleń

  • przygotowywanie wewnętrznych raportów, które są prezentowane zarządowi

  • kalkulacja kosztów produktów oraz analiza projektów inwestycyjnych

  • wspieranie Dyrektora Finansowego w procesie zarządzania płynnością finansową

  • nadzór nad poprawnością danych w systemie finansowo-księgowym

  • doskonalenie procesów finansowych

  • współpraca z audytorami i kontrolami zewnętrznymi i wewnętrznymi

  • rozwijanie narzędzi analitycznych, usprawnianie procesu raportowania i planowania

Wymagania pracodawcy

  • co najmniej rok doświadczenia zawodowego w dziale kontrolingu w środowisku produkcyjnym

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, mile widziana kwalifikacja ACCA/ CIMA

  • biegła znajomość MS Excel

  • znajomość rachunku kosztów i zagadnień rachunkowości zarządczej

  • wysokie umiejętności analityczne

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego - do celów raportowych

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem

  • szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje

  • prywatna opieka medyczna

  • platforma do nauki języka angielskiego

  • dofinansowanie do posiłków w siedzibie firmy

  • codziennie świeże owoce

  • dofinansowanie dojazdów

  • firmowe grupy sportowe oraz integracje działowe

  • bony świąteczne

  • Benefity

  • firmowa drużyna sportowa