Logo Pracuj.pl

Kontroler Finansowy

CROWN PACKAGING MANUFACTURING POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Goleniów, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

CROWN PACKAGING MANUFACTURING POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Maszewska 20

Goleniów

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za proces budżetowania i prognozowania wyników,
  • Uczestnictwo w procesie zamykania miesiąca oraz odpowiedzialność za prezentację wyników miesięcznych,
  • Raportowanie i analiza KPI produkcyjnych oraz wsparcie dla kierownictwa produkcji,
  • Odpowiedzialność za wszystkie procesy w zakładzie (np. kalkulacja kosztów produktów, brakowości, planowanie centrów kosztowych),
  • Pomoc we wdrażaniu środków zwiększających produktywność, jak również wszelkich możliwości oszczędności (min. koszty, zapasy),
  • Przygotowywanie raportów, analiz i prezentacji na potrzeby wewnętrzne oraz podmiotów zewnętrznych,
  • Optymalizacja kosztów, procesów, procesu raportowania,
  • Proponowanie usprawnień.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w controllingu/finansach, preferowane w branży produkcyjnej w środowisku międzynarodowym,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację, prezentację wyników, budżetu, projektów,
  • Wykształcenie wyższe w zakresie finansów lub pokrewnej dziedziny,
  • Doświadczenie w analizie kosztów produkcyjnych,
  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel (tabele przestawne, funkcje z zakresu konsolidacji danych),
  • Wysokie umiejętności analityczne, dbałość o szczegóły,
  • Wiedza z zakresu rachunkowości i analiz finansowych,
  • Bardzo dobre umiejętności społeczne i komunikacyjne,
  • Umiejętność budowania relacji, wspierania innych,
  • Umiejętność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu.

Mile widziane

  • Znajomość systemów operacyjnych SAP, JDE oraz SAGE.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Udział w projektach optymalizacyjnych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje, dopasowane do indywidualnych potrzeb pracownika,
  • System bonusowy oparty na wynikach, na które każdy z pracowników ma realny wpływ,
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • Dofinansowanie do karty Multisport,
  • Liczne benefity z ZFŚS,
  • Wsparcie fantastycznych koleżanek i kolegów,
  • Oraz pyszną kawę, herbatę, przekąski i miłą atmosferę w pracy :)

Głównym priorytetem tego stanowiska jest dostarczanie dokładnych i aktualnych informacji w celu wspierania biznesu w osiąganiu wyników oraz pomoc w procesie podejmowania decyzji; zapewnienie, że miesięczne raporty są dokładne i wysłane na czas ze szczegółowymi wyjaśnieniami wszystkich istotnych różnic.

Osoby zainteresowanie prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych. Aplikuj i przekonaj się sam, że warto z nami pracować!

Kontroler Finansowy, Maszewska 20, Goleniów