Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kontroler Finansowy

WhoohooO firmie

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjno-usługowej o międzynarodowym zasięgu, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kontroler Finansowy (praca zdalna)

Zakres obowiązków

  • Uczestniczenie w przygotowywaniu miesięcznych/kwartalnych/rocznych planów,
    budżetów
  • Kontrola i analiza wyników/kosztów w stosunku do planów/budżetu
  • Sporządzanie raportów dla potrzeb firmy, grupy i audytorów
  • Kalkulacja cen materiałów i wyrobów
  • Weryfikacja zleceń produkcyjnych
  • Udział w inwentaryzacji majątku

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: finanse, księgowość
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w SAP mile widziana
  • Znajomość programu Excel na poziomie zaawansowanym

Ogłoszenie archiwalne