Logo Pracuj.pl

Kontroler Finansowy

FaureciaO firmie

  • Gorzów Wielkopolski
    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie procesem zamknięcia miesiąca w uzgodnieniu z przełożonym
  • przygotowywanie miesięcznych raportów dla grupy i nadzór nad poprawnością wprowadzenia danych
  • przygotowywanie budżetu i forecastu firmy w uzgodnieniu z przełożonym
  • nadzór nad poprawnością cen ewidencyjnych i finansowych danych podstawowych
  • wdrażanie i egzekwowanie procedur grupowych, w tym Internal Control
  • przygotowywanie raportów wewnętrznych oraz kalkulacji kosztów dla kierownictwa
  • kontrola wydatków inwestycyjnych oraz nadzór nad poprawnością i terminowością OT
  • rozliczanie miesięcznego zużycia materiałów wraz ze zdefiniowaniem akcji usprawniających

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku ekonomicznym lub pokrewnym
  • doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • bardzo dobra znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie, mile widziany język niemiecki
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • prawo jazdy kategorii B
  • biegła obsługa komputera (w tym pakietu MS Office: w szczególności Excel)

Mile widziane

  • praktyczna znajomość SAP.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • program emerytalny
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • paczki świąteczne

Czy wiesz, że co 3 samochód na świecie zawiera części wyprodukowane w Faurecii?

Nasza specjalność to projektowanie i produkcja elementów wyposażenia samochodowego w czterech kluczowych dziedzinach: technologiach kontroli emisji spalin, fotelach samochodowych, wnętrzach samochodowych, rozwiązaniach IT.

Jak to robimy? Działamy w 37 krajach, gdzie liczba zakładów produkcyjnych osiągnęła już okrągłe 300! Z dumą chwalimy się także 35 ośrodkami badawczo-rozwojowymi i załogą blisko 120 tysięcy Faurecian. W Polsce rozwinęliśmy 10 fabryk. W Grójcu, Gorzowie Wielkopolskim, Legnicy, Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach.

Ale to nie wszystko, bo mamy jeszcze: Centrum Badawczo-Rozwojowe, Finansowe Centrum Usług Wspólnych, Platformę Transportowo-Logistyczną, Centrum Wsparcia IT.

Kierujemy się przyszłością!

Kontroler Finansowy, Gorzów Wielkopolski