Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Finansowy

La Rive S.A.

  • Składowa 2, Grudziądz
    Grudziądz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Składowa 2

Grudziądz

Twój zakres obowiązków

  • Uczestniczenie i nadzorowanie w przygotowaniu rocznego budżetu oraz kontrola jego realizacji i analiza odchyleń.

  • Kalkulacja jednostkowych kosztów wytworzenia wyrobów gotowych wraz z analizą rentowności.

  • Analiza planowanych kosztów wytworzenia i rzeczywistych kosztów produkcji, wyszukiwanie powodów odchyleń i sugerowanie działań korygujących.

  • Analiza kosztów i propozycje rekomendacji w zakresie optymalizowania kosztów.

  • Sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy: dla kierownictwa lub dla innych działów.

  • Przygotowywanie różnego rodzaju analiz ad-hoc.

  • Regularna analiza i monitorowanie wyników biznesowych.

  • Nadzór nad procesami zamknięcia miesiąca.

  • Analizowanie przychodów i kosztów w poszczególnych obszarach biznesowych.

  • Monitorowanie rentowności według produktów, kanałów dystrybucji, klientów itp.

  • Monitorowanie KPI dla poszczególnych obszarów w firmie.

  • Kontrola kosztów oraz optymalizacja procesów.

  • Tworzenie i rozwój istniejących narzędzi controlingowych wspierających system raportowania.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów, rachunkowości lub ekonomii.

  • Min. pięcioletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.

  • Solidna wiedza z obszaru kontrolingu finansowego, budżetowania, raportowania i analizy kosztów oraz rachunkowości zarządczej.

  • Zdolności analityczne.

  • Umiejętność dochodzenia przyczyn odchyleń i nieprawidłowości oraz formułowania wniosków.

  • Sumienność i dokładność. Dociekliwość.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Excel oraz dowolnych systemów klasy ERP.

To oferujemy

  • Długoterminowe zatrudnienie na umowę o pracę oraz nowoczesne narzędzia pracy w firmie kosmetycznej o ugruntowanej pozycji rynkowej, która jednocześnie cały czas się rozwija i poszerza portfolio swoich produktów.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, dostosowane do kompetencji i potrzeb kandydata.

  • Pakiet benefitów uwzględniających potrzeby pracowników (karty przedpłacone, paczki świąteczne, spotkania integracyjne, wczasy pod gruszą, ubezpieczenie dla dzieci, pakiet Legimi i inne).

  • Finansowanie kursów i szkoleń branżowych i stanowiskowych oraz dostęp do bezpłatnej nauki j. angielskiego.

  • Szansę wykorzystania dotychczasowych doświadczeń i poszerzania swoich kompetencji – podchodzimy do tego elastycznie biorąc pod uwagę Twoje plany rozwojowe i potrzeby organizacji. Do tego gwarantujemy dużą różnorodność wykonywanych zadań.

  • Dbamy o well being – finansujemy zawody w imprezach biegowych, udostępniamy zdrowe przekąski na spotkaniach firmowych, współfinansujemy szczepienia p. grypie dla pracowników i ich rodzin.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • bony towarowe

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • dostęp do platformy czytelniczej

  • wycieczki/integracja

  • ubezpieczenie NNW dzieci pracowników

LA RIVE to jeden z czołowych producentów perfum i wód perfumowanych w Europie.

Wspólnie z najlepszymi światowymi perfumiarzami tworzymy wyjątkowe kompozycje zapachowe, które konfekcjonujemy we własnej, nowoczesnej fabryce. Dla nas tworzenie perfum to sztuka, w której liczy się każdy szczegół. Opatentowane formy i nowoczesny design zapewniają naszym produktom niepowtarzalność. Ich jakość potwierdza uznanie klientów w Polsce i ponad 50 krajach na pięciu kontynentach.

Przewiń do profilu firmy