Oferta pracy

Kontroler Finansowy Grupy

VEOLIA ENERGIA POLSKAO firmie

VEOLIA ENERGIA POLSKA

Energetyczna 3

Poznań

poszukuje kandydatów na stanowisko:

KONTROLER FINANSOWY GRUPY

ZADANIA:

  • Sporządzanie miesięcznych raportów, zestawień, analiz i prezentacji dla Grupy na potrzeby Zarządu i akcjonariuszy
  • Sporządzanie raportów na potrzeby skonsolidowanego budżetu, prognoz krótkoterminowych dla Grupy oraz dodatkowych zestawień wymaganych przez Zarząd i akcjonariuszy
  • Przygotowanie szablonów raportów finansowych dla spółek Grupy
  • Wprowadzanie danych finansowych, handlowych, operacyjnych dla Grupy w dedykowanych aplikacjach
  • Kontrola zmian w planie kont i ich aplikacji w raportach Grupy (zgodność z zasadami Grupy)
  • Udział w pracach projektowych realizowanych przez Grupę

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse, Rachunkowość, Zarządzanie)
  • Minimum  2-letnie doświadczenie w kontrolingu, finansach lub księgowości
  • Znajomość zasad rachunkowości finansowej i zarządczej oraz MSSF
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację w zakresie merytorycznym
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel, mile widziane znajomość narzędzi pakietu G-Suite
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość branży energetycznej
  • Bardzo dobre zdolności analityczne, samodzielność, sumienność, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z branży energetycznej
  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych, w tym ubezpieczenie NNW, opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty Multisport, a także możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym

Zobacz, czym dla nas jest Veolia:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV klikając:

Ogłoszenie archiwalne