Ta oferta pracy jest nieaktualna od 184 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler Finansowy Grupy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Veolia term S.A.
    poszukuje kandydatów na stanowisko:

    KONTROLER FINANSOWY GRUPY

    Miejsce pracy: Warszawa
    nr: 69/2018/Z

    Zadania:

    • Weryfikacja i analiza bieżących wyników jednostkowych spółek zależnych i skonsolidowanego wyniku Grupy Veolia term,
    • Analiza stanu środków pieniężnych spółek zależnych oraz poziomu zadłużenia Grupy,
    • Analiza struktury kapitału pracującego i zapotrzebowania na kapitał pracujący spółek zależnych i Grupy Vterm,
    • Wsparcie/udział w projektach nadzorowanych przez Dział Kontrolingu Grupy Veolia term,
    • Bieżąca współpraca z Działami Kontrolingu spółek z Grupy Veolia term
    • Weryfikacja prognoz budżetowych/aktualizacji na poziomie spółek zależnych oraz Grupy Veolia term,
    • Przygotowanie wielowymiarowych analiz dot. budżetu i kolejnych aktualizacji oraz kontrola ich realizacji wraz z analizą odchyleń,
    • Udział w pracach projektowych dot. opracowywania/dostosowywania narzędzi wsparcia w obszarze kontrolingu dla Grupy Veolia term,
    • Opracowywanie zestawień, raportów i prezentacji na potrzeby Dyrektora Finansowego/Zarządu Grupy Veolia term

    Wymagania:

    • Minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze finansów,
    • Wykształcenie wyższe ekonomiczne,
    • Znajomość zasad rachunkowości,
    • Biegłe posługiwanie się MS Excel oraz Power Point
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Wysokie zdolności analityczne i komunikacyjne, samodzielność, sumienność, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.
    • Preferujemy osoby dostępne w krótkim okresie czasu

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na umowę o pracę
    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
    • Możliwość rozwoju
    • Pakiet świadczeń pracowniczych w tym ubezpieczenie NNW, opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty Multisport.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV za pomocą przycisku:

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi Kandydatami.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (D.U. nr 2016, pozycja 922.)

    bottom