Oferta pracy

Kontroler finansowy (k/m)

EcoWipesO firmie

EcoWipes

Okunin 134

Nowy Dwór Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzenie narzędzi oraz procesów kontrolingowych usprawniających analizę danych, w oparciu o system ERP,

  • sporządzanie analiz i raportów zarządczych:

  • bieżące analizy kosztów, przychodów oraz rentowności,

  • tworzenie biznesplanów, prognoz wyników i płynności firmy,

  • kalkulacja rentowności planowanych inwestycji,

  • rozliczanie efektywności produkcji.

  • udział w przygotowywaniu budżetu spółki i bieżące monitorowanie odchyleń,

  • tworzenie i rozwijanie Działu Finansów i Kontrolingu wspólnie z zarządem Grupy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • doświadczenie w pracy kontrolingowej w systemie klasy ERP,

  • znajomość SAP będzie dużym atutem,

  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej oraz w finansowym rozliczaniu produkcji,

  • biegła znajomość MS Office, zwłaszcza MS Excel,

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,

  • znajomość zasad rachunkowości zarządczej i analizy finansowej,

  • umiejętność analitycznego myślenia i efektywnego rozwiązywania problemów.

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Świadczenia

  • Szkolenia i rozwój

  • Przyjazna atmosfera

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwości rozwoju i awansu

EcoWipes

Jesteśmy polskim producentem wyrobów higieniczno-kosmetycznych. Dzięki innowacyjnej myśli technologicznej, konsekwentnie realizujemy misję wytwarzania alternatywnych włóknin, bezpiecznych dla zdrowia i środowiska. Najwyższą jakość produktów bezkompromisowo łączymy z troską o naturę.

EcoWipes tworzy zespół #earthchangers, ludzi, którym bliskie jest dobro planety,

Przewiń do profilu firmy