Ta oferta pracy jest nieaktualna od 437 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler Finansowy (K/m)

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 08.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Kontroler Finansowy (k/m)

    Wrocław 23353/001

    Poszukujemy kontrolera finansowego z doświadczeniem w firmach produkcyjnych, który będzie odpowiedzialny za nadzorowanie innowacyjnego projektu w firmie z globalnie rozpoznawalnym brandem.

    Informacje o kliencie

    Naszym klientem jest renomowana międzynarodowa firma z branży automotive, któa prowadzi swoje operacje w kilku lokalizacjach w Polsce oraz w kilkudziesięciu na całym świecie.

    Opis stanowiska

    • Przygotowanie budżetu projektu i monitoring realizacji wraz z wyjaśnieniem odchyleń
    • Sporządzanie i aktualizacja prognoz finansowych
    • Sporządzanie cyklicznych raportów oraz analiz finansowych na potrzeby Grupy
    • Kontrola wyniku operacyjnego
    • Analiza kosztów i ich alokacja
    • Analiza kluczowych wskaźników finansowych i rekomendacje dalszych działań
    • Doskonalenie narzędzi raportowania, modyfikacja i wdrażanie usprawnień
    • Współpraca z działem kontrolingu oraz innymi działami wewnątrz firmy

    Profil kandydata

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse/Księgowość/Ekonomia)
    • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowisku Analityka / Kontrolera Finansowego zdobyte w firmie produkcyjnej
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Doświadczenie w pracy z SAP lub innym systemem ERP
    • Bardzo dobra znajomość MS Office i programu Excel,
    • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy z dużą ilością danych
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

    Oferujemy

    Nasz Klient oferuje pracę w dobrze zorganizowanej i rozbudowanej strukturze umożliwiającej stały rozwój. Zatrudniony kandydat będzie uczestniczył w innowacyjnym i strategicznym projekcie dla całej Grupy. Ponadto oferuje bogaty pakiet benefitów, konkurencyjne wynagrodzenie oraz liczne szkolenia.

    About Michael Page

    Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world’s top employers.

    Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we’ve been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

    Find out more about Michael Page