Oferta pracy

Kontroler finansowy

STS S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

STS S.A.

Porcelanowa 8

Katowice

STS jest największą polską firmą bukmacherską, która działa również na kilkunastu rynkach europejskich. Spółka powstała w 1997 roku, posiada biura w Katowicach, Warszawie, Pradze oraz na Malcie i obecnie zatrudnia blisko 1500 osób. Jesteśmy innowacyjnym bukmacherem, który świadczy usługi za pośrednictwem strony internetowej, jak i jej mobilnej wersji oraz aplikacji dedykowanej systemom Android czy iOS. Opracowaliśmy m.in. własny system wypłat - STSpay - oraz udostępniamy usługę STS TV z transmisjami najważniejszych wydarzeń sportowych. Posiadamy również ogólnopolską sieć nowoczesnych lokali stacjonarnych. Jesteśmy największym prywatnym sponsorem polskiego sportu - STS to oficjalny partner Reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz wielu klubów sportowych z różnych dyscyplin. Prowadzimy także fundację Sport Twoją Szansą.

Zapewniamy wszystkich kandydatów, że pomimo zaistniałej sytuacji,
firma jest stabilna finansowo i dalej prężnie działa na rynku.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Przygotowywanie raportów i analiz dla Top Managementu udział w tworzeniu krótko i długoterminowych strategii finansowych,
  • Współpraca z audytorami,
  • Udział w przygotowaniu budżetu,
  • Odpowiedzialność za analizę i kontrolę kosztów oraz ich optymalizację,
  • Nadzór nad procedurami finansowymi pod względem ich zgodności z prawem i regulacjami podatkowymi,
  • Wspomaganie CFO w procesie podejmowania decyzji dotyczących spraw finansowych,
  • Ocena ryzyka finansowego i handlowego,
  • Ocena rentowności obszarów działania spółki,
  • Implementacja zmian w obszarze finansów kontrola biznesowa finansowa i wewnętrzny controlling,
  • Sporządzanie analiz biznesowych, planowanie,
  • Prognozowanie finansowe,
  • Utrzymywanie kontaktów z instytucjami finansowymi.

Wymagania:

  • Przynajmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o Umowę o Pracę na pełen etat,
  • Pracę z doświadczonym zespołem specjalistów,
  • Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego dzięki udziałowi w różnorodnych projektach,
  • Komfortowe biuro w dogodnej lokalizacji w Katowicach,
  • Prywatną opiekę medyczną za 1 PLN,
  • Kartę MultiSport oraz Ubezpieczenie Grupowe,
  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego,
  • Darmowe bilety na wydarzenia sportowe,
  • Finansowanie szkoleń, konferencji i eventów,
  • Dofinansowanie do Bistro mieszczącego się w siedzibie firmy,
  • Chill Out Room, codzienne świeże owoce i dobrą kawę w firmie,
  • Dostęp do programu Referral Bonus.

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana prześlij swoje CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnej rekrutacji prowadzonej przez STS S.A. (dawniej: Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o.) (zgodnie z ustawą z dn. 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy