Oferta pracy

Kontroler finansowy

ID LOGISTICS POLSKA S.A.O firmie

ID LOGISTICS POLSKA S.A.

aleja Roździeńskiego 91

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie i analiza raportów na poziomie Grupy, KPI finansowych oraz Cash flow

  • opracowywanie analiz finansowych i biznesowych

  • przygotowanie i nadzór nad zawiązywaniem i rozwiązywaniem rezerw

  • analiza wyników i przygotowywanie miesięcznych komentarzy

  • wsparcie podczas audytów rocznych

  • przygotowywanie budżetu, kontrola nad jego realizacją i wyjaśnianie odchyleń

  • przygotowywanie krótko- i długoterminowych prognoz wyników

  • współpraca i wsparcie dla operacji w magazynach i dla działów transportu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy związanej z analizami finansowymi

  • zaawansowana znajomość MS Excel

  • doskonałe umiejętności analityczne i zdolność rozwiązywania problemów oraz wyciągania wniosków

  • znajomość języka angielskiego (min. B1)

  • otwartość i komunikatywność

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z systemem SAP

  • doświadczenie w branży logistycznej

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy w strukturach firmy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • przejrzysty system nagród

  • umowa o pracę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie

3

Decyzja