Logo Pracuj.pl

Kontroler finansowy

ID LOGISTICS POLSKA S.A.O firmie

ID LOGISTICS POLSKA S.A.

aleja Roździeńskiego 91

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie i analiza raportów na poziomie Grupy, KPI finansowych oraz Cash flow
  • opracowywanie analiz finansowych i biznesowych
  • przygotowanie i nadzór nad zawiązywaniem i rozwiązywaniem rezerw
  • analiza wyników i przygotowywanie miesięcznych komentarzy
  • wsparcie podczas audytów rocznych
  • przygotowywanie budżetu, kontrola nad jego realizacją i wyjaśnianie odchyleń
  • przygotowywanie krótko- i długoterminowych prognoz wyników
  • współpraca i wsparcie dla operacji w magazynach i dla działów transportu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy związanej z analizami finansowymi
  • zaawansowana znajomość MS Excel
  • doskonałe umiejętności analityczne i zdolność rozwiązywania problemów oraz wyciągania wniosków
  • znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • otwartość i komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z systemem SAP
  • doświadczenie w branży logistycznej

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy w strukturach firmy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przejrzysty system nagród
  • umowa o pracę

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie

3

Decyzja

Kontroler finansowy, aleja Roździeńskiego 91, Katowice