Oferta pracy

Kontroler finansowy

eSky.pl S.A.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja poprawności danych finansowych we wszystkich wymiarach analitycznych

  • Rozliczanie kosztów prowadzonych projektów/obszarów działalności

  • Przygotowywanie pakietu miesięcznych raportów zarządczych (analiza odchyleń i ich interpretacja)

  • Aktywne wsparcie działu w kwestiach analitycznych, finansowo – kontrolingowych

  • Przygotowywanie analiz i kalkulacji finansowych ad-hoc

  • Udział w przygotowywaniu dokumentacji finansowej na potrzeby badania sprawozdania finansowego przez firmy audytorskie

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, matematyka, ekonomia)

  • znajomość zasad rachunkowości zarządczej i finansowej

  • minimum 4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra znajomość programu Excel

  • wysoki poziom samodzielności

  • umiejętności analityczne, wnioskowania, komunikacji

  • umiejętności wizualizacji informacji liczbowych, prezentowania wyników analiz

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • znajomość systemu Microsoft Navision

  • znajomość Tableau lub innych narzędzi BI

  • znajomość MS SQL

  • praktyczna wiedza z zakresu PAS

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie z branży e-commerce z ugruntowaną pozycją na rynku, liderem w swojej branży, z centralą w Polsce

  • Duże możliwości rozwoju – praca w doświadczonym zespole z ekspertami w swojej dziedzinie,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku