Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kontroler Finansowy

HRK S.A.

  • Katowice, śląskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Naszym Klientem jest duża grupa kapitałowa, jeden z liderów w bardzo stabilnej branży, co gwarantuje możliwości znacznego rozwoju zawodowego w jej strukturach. Obecnie poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • przygotowanie planów finansowych zgodnych ze strategią rozwoju Grupy Kapitałowej
  • modelowanie finansowe różnych scenariuszy działania
  • przygotowanie raportów finansowych i prezentacji zarządczych
  • analiza przyczyn odchyleń finansowych
  • udział w planowaniu i monitorowaniu przepływów pieniężnych
  • inicjowanie rozwoju narzędzi i metod wspierających analizy finansowe
  • udział w kształtowaniu standardów controllingu korporacyjnego w spółkach Grupy Kapitałowej

Wymagania:

  • praktyczna wiedza z obszaru analizy finansowej, rachunkowości finansowej i zarządczej
  • umiejętność sporządzania prognoz finansowych, w tym cash flow, oraz prezentacji zarządczych raportów finansowych
  • umiejętność modelowania finansowego i oceny projektów inwestycyjnych
  • doświadczenie w pracy z bazami danych i systemami Business Intelligence
  • bardzo dobra znajomość MS Office, a w szczególności MS Excel
  • wykształcenie wyższe z obszaru ekonomii, finansów, rachunkowości
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • dodatkowym atutem będzie posiadania kwalifikacji zawodowej np. ACCA lub CIMA oraz doświadczenie w koordynowaniu projektóww obszarze controllingu, audytu, finansów lub księgowości

Oferta:

  • umowa o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie, system premiowy i benefity, w tym opieka medyczna, program emerytalny itd.
  • możliwość samodzielnego prowadzenia i wdrażania własnych pomysłów w dużej organizacji
  • program wdrożeniowy i udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • praca w w nowoczesnym biurowcu w centrum Katowic, możliwość pracy zadalnej dwa dni w tygodniu

Ogłoszenie archiwalne