Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler finansowy

EFFECT GLASS S.A.

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie okresowych analiz kosztowych, rentowności,

  • tworzenie raportów na potrzeby zarządu, wsparcie w procesie planowania, prognoz i analiz,

  • analiza oraz kontrola kosztów nowych i bieżących projektów,

  • monitorowanie budżetów wydziałów produkcyjnych i kosztów jednostkowych produkcji,

  • proponowanie zmian w procesach - optymalizacja działalności wydziałów produkcyjnych,

  • prowadzenie analizy rentowności poszczególnych działów,

  • projektowanie i wdrażanie nowych procedur i narzędzi raportowych w zakresie kontrolingu,

  • wdrożenie systemu kontrolingowego,

  • wskazywanie działań naprawczych i korygujących poprawiających efektywność kosztową i przychodową firmy,

  • sporządzanie kalkulacji produktów - wycen,

  • współudział w procesie planowania, budżetowania oraz zamknięcia miesiąca,

  • weryfikacja poprawności danych w systemie finansowo-księgowym,

  • współpraca biznesowa z działami komercyjnymi i produkcyjnymi w celu zapewnienia aktualnych i dokładnych informacji finansowych i analiz niezbędnych do podejmowania decyzji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane controlling, finanse, rachunkowość, ekonomia),

  • co najmniej 3 letnie doświadczenie w obszarze kontrolingu w firmie produkcyjnej,

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • samodzielność, dokładność,

  • dyspozycyjność, odpowiedzialność,

  • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,

  • bardzo dobra znajomość programu MS Excel, znajomość programu Access i SQL będzie dodatkowym atutem,

  • biegła znajomość zasad rachunkowości zarządczej.

To oferujemy

  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie;

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;

  • korzystne ubezpieczenie grupowe,

  • paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci,

  • prezenty na urodziny pracowników,

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kim jesteśmy? Jesteśmy renomowanym producentem szyb zespolonych i szkła specjalnego. Działamy blisko 30 lat dostosowując się do wymagań rynkowych i koncentrując się na satysfakcji klientów. Posiadamy dwa zakłady produkcyjne: w Kielcach i Wędkowach koło Tczewa. Dzięki kompetencjom, wiedzy i zaangażowaniu naszych pracowników wciąż się rozwijamy i realizujemy coraz bardziej ambitne cele.

Jeśli szukasz ciekawych wyzwań zawodowych i cenisz sobie pracę w dobrej atmosferze nie zwlekaj!

Przewiń do profilu firmy