Oferta pracy

MOTA-ENGIL CENTRAL EUROPE S.A.

Kontroler Finansowy Kontraktu Budowlanego

MOTA-ENGIL CENTRAL EUROPE S.A.O firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ważna jeszcze 14 dni
    do: 29 kwi 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Inicjowanie, opracowywanie i wdrażanie systemu kontroli i optymalizacji kosztów projektów budowlanych,

  • Budżetowanie- analiza odchyleń, wdrażanie optymalizacji i środków zaradczych,

  • Kontrolowanie kosztów i przychodów dla realizowanych zadań,

  • Raportowanie do centrali firmy- analizy i raporty z obszaru finansowego kontraktu,

  • Sprawowanie nadzoru nad majątkiem trwałym kontraktu,

  • Ścisła współpraca z innymi działami w firmie,

  • Zarządzanie procesem rozliczeń należności i zobowiązań oraz nadzór nad płynnością finansową kontraktu,

  • Weryfikacja zgodności przedstawianych przez Podwykonawców i Dostawców zabezpieczeń z warunkami zawartymi w umowach. Monitorowanie ich poziomu i terminów obowiązywania,

  • Zarządzanie kaucjami, zaliczkami, wadium,

  • Przygotowywanie części dokumentacji dla Zamawiającego z obszaru finansowego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym (preferowany kierunek: finanse i rachunkowość, controlling lub pokrewne).

  • 3- letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku w kontrolera finansowego,

  • Bardzo dobra znajomość procesów finansowych, zagadnień podatkowych i rachunkowych,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),

  • Znajomość systemu SAP,

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Komunikatywność, sumienność, zaangażowanie,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Zdolność analitycznego myślenia,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę w wielokulturowym środowisku,

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach,

  • Możliwość ciągłego podnoszenia kompetencji wśród najlepszych specjalistów z branży,

  • Pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie, zajęcia językowe).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • karta Multisport

Mota-Engil Central Europe jest jedną z największych rodzimych firm budowlanych w Polsce. Spółka powstała z połączenia dwóch polskich przedsiębiorstw: Krakowskiego Przedsiębiorstwa Robót Drogowych S.A. (KPRD) oraz Przedsiębiorstwa Budowy Mostów w Lubartowie Sp. z o.o. (PBM), obecnych na lokalnym rynku już od 1949 roku.

Dziś Mota-Engil Central Europe to silna firma budowlana specjalizująca się jednocześnie w budownictwie drogowo-mostowym, kubaturowym, kolejowym, elektroenergetycznym oraz real estate. Firma posiada także kopalnię w Górce Sobockiej, gdzie zajmuje się wydobyciem oraz sprzedażą wysokiej jakości kruszyw.

Przewiń do profilu firmy