Logo Pracuj.pl

Kontroler finansowy / Kontrolerka finansowa

NOBILIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Wysogotowo (pow. poznański)
    Wysogotowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie systematycznych raportów, analiz oraz raportów ad hoc;
  • optymalizacja, automatyzacja narzędzi oraz wdrażanie nowych rozwiązań mających na celu podnoszenie jakości raportów zarządczych;
  • wycena, monitorowanie oraz rozliczania zwartych transakcji (towar, fx, rozliczenie);
  • analiza odchyleń od budżetu;
  • zbieranie i analizowanie danych finansowych oraz współpraca z działem zakupów, działem handlowym, księgowością oraz zarządem;
  • wystawianie dokumentów dla dostawców i odbiorców;
  • bieżące monitorowanie płatności i przepływów finansowych;
  • współpraca z oddziałami firmy w innych krajach.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe;
  • doświadczenie w dziale finansowym;
  • wiedza z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej;
  • biegła znajomość pakietu MS Office - w szczególności MS Excel;
  • umiejętność sporządzania kalkulacji i raportów;
  • zdolność analitycznego myślenia;
  • umiejętności organizacyjne;
  • odpowiedzialność, zaangażowanie i samodzielność w rozwiązywaniu problemów;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • umiejętność komunikowania się w języku angielskim w mowie i piśmie (min. B2)

To oferujemy

  • Umowę o pracę;
  • Możliwość pracy na samodzielnym stanowisku;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach struktur Spółki;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Narzędzia pracy.

Kontroler finansowy / Kontrolerka finansowa, Wysogotowo (pow. poznański)