Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kontroler finansowy (koordynator projektu w Niemczech)

Pekabex Pref S.A.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Jesteśmy jednym z najbardziej doświadczonych producentów prefabrykatów żelbetowych i sprężonych w Polsce. Zatrudniamy ponad 1000 osób w kraju i za granicą. Realizujemy kontrakty na terenie Polski i Europy.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu osoby
na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Controlling realizacji projektów budowlanych w zakresie budżetu przychodów i kosztów,  przepływów finansowych, marżowości, harmonogramu realizacji projektu
  • Kontrola dokumentacji finansowej projektu
  • Kontrola zaawansowania finansowego projektów
  • Kontrola prawidłowości księgowań pod względem formalnym, rachunkowym,
  • Sporządzanie wewnętrznych raportów i analiz na potrzeby Zarządu i Dyrektora Finansowego
  • Bezpośrednia współpraca z działem finansowo-księgowym i innymi działami w Spółce

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, ekonomiczne
  • Znajomość języka niemieckiego (poziom swobodnej komunikacji)
  • Gotowość do wyjazdów służbowych na teren Niemiec (1-2 razy w miesiącu na kilka dni)
  • Znajomość MS Excel
  • Podstawowa znajomość zasad rachunkowości finansowej i zarządczej,
  • Zdolności analityczne i systemowe podejście do rozwiązywania problemów
  • Samodzielność, rzutkość, dobra organizacja własnej pracy
  • Gotowość do nauki, zdolność szybkiego uczenia się

Oferujemy:

  • Możliwość nabycia unikalnego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju w pionie finansowo-księgowym
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Samochód służbowy
  • Pakiet benefitów

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pekabex Pref S.A. z siedzibą w Poznaniu moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. mój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. moje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) Pekabex Pref S.A. z siedzibą w Poznaniu przetwarza na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, aby Pekabex Pref S.A. przetwarzał dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego klikając przycisk aplikowania

Ogłoszenie archiwalne