Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler finansowy

  • Kostrzyn nad Odrą, lubuskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-05-09
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Taconic jest światowym liderem w przemyśle tkanin powlekanych PTFE. Zakłady w Europie, Amerykach i Azji dostarczają klientom wysokiej jakości artykuły. Nasze najwyższe wartości korporacyjne to etyczne podejście do biznesu w długoterminowych relacjach z naszymi pracownikami, klientami i dostawcami.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą

    Opis stanowiska:

    • Przygotowywanie kalkulacji kosztów produkcji, odchyleń materiałowych, TKW
    • Przygotowanie cyklicznych raportów dotyczących sprzedaży i zamówień w ujęciu klient/kraj
    • Analiza rentowności wg: produktu, kanału dystrybucyjnego, odbiorcy itp.
    • Kontrolowanie terminu spływu należności, analiza przeterminowanych należności
    • Realizacja z działem księgowości procesów związanych z comiesięcznym zamknięciem miesiąca
    • Nadzór i tworzenie rezerw finansowych
    • Inne zadania i analizy zlecone przez Dyrektora Finansowego

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Minimum 2-letniego doświadczenia w controllingu, rachunkowości zarządczej lub analizach finansowych
    • Wiedzy z zakresu rozliczeń kosztów produkcji, analizy marży, kosztów produkcji
    • Biegłej obsługi pakietu MS Office, w szczególności Excel
    • Znajomości zagadnień z obszaru rachunkowości
    • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
    • Bardzo dobrej organizacji pracy, skrupulatności, dokładności, rzetelności, terminowości
    • Wysokiego poziomu zaangażowania i poczucia odpowiedzialności za wykonywane zadania
    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwość rozwoju zawodowego i kształtowania własnej kariery
    • Atrakcyjne warunki finansowe
    • Pracę w przyjaznej atmosferze

    Zainteresowane osoby proszę wysłać CV za pomocą przycisku:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku, nr. 133, poz 883)."