Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kontroler Finansowy

SALES HRO firmie

11 000‐13 000 zł netto (+ VAT) / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego klienta, innowacyjnej firmy produkcyjnej szukamy osoby na stanowisko

Zakres obowiązków

  • Kontrola kosztów produkcji
  • Prognozowanie wyników finansowych
  • Tworzenie raportów finansowych
  • Kontrola należności i przepływów gotówkowych
  • Tworzenie sprawozdań dla potrzeb US
  • Wprowadzanie optymalizacji
  • Przygotowanie infrastruktury pod wdrożenie ERP

Poszukiwane kompetencje

  • Min 2 lata doświadczenia jako samodzielny kontroler finansowy, najlepiej w firmie produkcyjnej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Znajomość Excela + SQL
  • Samodzielność i inicjatywa w wprowadzaniu rozwiązań

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe 11 000 – 13 000 PLN netto + VAT
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)
  • Bardzo dużą samodzielność
  • Szybki proces rekrutacji
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne