Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Finansowy

Bielenda Kosmetyki Naturalne Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie procesu kształtowania i realizacji strategii finansowej

  • rozwój systemów planowania, raportowania i analiz, celem zapewnienie informacji dla kierownictwa, zarządu i udziałowców,

  • zarządzanie cash flow, współpraca z bankami

  • wsparcie procesu zamykania okresów i toczących się projektów finansowych,

  • wspieranie i uczestnictwo w projektach rozwojowych, integracyjnych, optymalizacyjnych,

  • bieżąca współpraca z udziałowcami, CFO, Główną Księgową, zespołem zarządzającym spółką.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe w obszarze finansów,

  • kwalifikacje ACCA lub podobne będą dodatkowym atutem,

  • min. 5 lat doświadczenia w analogicznym obszarze,

  • doświadczenie w M&A i integracjach,

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego,

  • umiejętność samodzielnej pracy i koordynacji projektów/działań,

  • komunikatywność.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do wykształcenia i doświadczenia kandydata,

  • ciekawą i ambitną pracę w prężnie funkcjonującej i dynamicznie rozwijającej się firmie kosmetycznej,

  • pracę w zgranym i doświadczonym zespole,

  • rozwój kompetencji zawodowych,

  • benefity dodatkowe (karta sportowa lub pakiet medyczny).

Bielenda Kosmetyki Naturalne Sp. z o.o.

W związku z dynamicznym rozwojem Firma Bielenda Kosmetyki Naturalne Sp. z o.o. poszukuje osoby do pracy w charakterze: KONTROLER FINANSOWY.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.