Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Finansowy

AMK Kraków SA

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • udział w opracowaniu Planu Finansowego Spółki

  • opracowywanie analiz i sprawozdań dla Zarządu i Rady Nadzorczej

  • opracowywanie prognozy przepływów finansowych Spółki i realizowanych kontraktów oraz ich cykliczna aktualizacja

  • prowadzenie kontrolingu realizowanych kontraktów

  • nadzór nad terminowym spływem należności, prowadzenie działań windykacyjnych przeterminowanych należności

  • współpraca z działem Księgowości w zakresie miesięcznego i rocznego zamknięcia bilansowego

  • prowadzenie spraw ubezpieczeniowych

  • współpraca z bankiem

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - studia o profilu ekonomia-finanse-kontroling

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office a zwłaszcza arkusza kalkulacyjnego Excel

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych

  • kreatywność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • samodzielność w działaniu, odpowiedzialność, dokładność i dobra organizacja czasu pracy

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę, pełny wymiar czasu pracy, praca stacjonarna i możliwa hybrydowa (zgodnie z regulaminem pracy)

  • stabilne warunki zatrudnienia, wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia

  • możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności oraz zdobycia cennej wiedzy

  • elastyczny – ruchomy czas pracy

  • miłą i przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • bony towarowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie studiów

  • karta multisport

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV poprzez przycisk Aplikuj.

Jesteśmy średniej wielkości Firmą inżynierską należącą do dużej międzynarodowej Grupy Kapitałowej, realizującą wymagające kontrakty technologiczne w szeroko rozumianym sektorze budownictwa przemysłowego i energetycznego.

Przewiń do profilu firmy