Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kontroler finansowy

ES-SYSTEM sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie budżetów i prognoz oraz analiza ich wykonania,

  • realizacja i nadzór nad powierzonymi procesami kontrolingowymi, w tym ich optymalizacja

  • projektowanie i wdrażanie procedury kontroli zarządczej (planowanie, sprawozdawczość, rozliczanie z osiąganych wyników),

  • agregacja informacji oraz porównanie przekrojowe na podstawie danych pochodzących z różnych obszarów przedsiębiorstwa,

  • udział w procesie przygotowywania sprawozdania skonsolidowanego

  • wykonywanie zestawień (tygodniowych/miesięcznych) oraz obsługa bieżącego raportowania (wewnętrznego/Grupowego),

  • uczestnictwo w zamknięciu miesiąca i roku wraz z przygotowaniem raportów dla zarządu.

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość zasad rachunkowości finansowej i zarządczej,

  • umiejętność planowania i poszukiwania alternatywnych rozwiązań,

  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku finansowo-analitycznym,

  • wykształcenie wyższe z obszaru finansów / rachunkowości / ekonomii/ matematyki,

  • doświadczenie pracy w systemie zintegrowanym klasy ERP,

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – na poziomie co najmniej B2,

  • znajomość Excela - na poziomie zaawansowanym, w tym Power Query,

  • wysokie umiejętności analityczne, precyzja w działaniach,

  • wnikliwość, dokładność, elastyczność w działaniu.

Mile widziane

  • doświadczenie w międzynarodowym środowisku

  • znajomość narzędzi Microsoft Power BI, Cognos, VBA (Visual Basic)

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,

  • ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego,

  • umowę o pracę na pełny etat,

  • pracę pełną wyzwań w dynamicznym i otwartym zespole,

  • możliwość pracy hybrydowej,

  • prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, upominki świąteczne, wsparcie z ZFŚS oraz kursy językowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Jesteśmy częścią Grupy Glamox – jedną z pięciu największych firm oświetleniowych rynku profesjonalnego na świecie. Tworzymy nowe technologie, wyznaczamy trendy, posiadamy własne zakłady produkcyjne na terenie Polski oraz kompleksowe zaplecze do realizacji najbardziej śmiałych i nowatorskich wizji w obszarze oświetlenia. Do naszego Zespołu poszukujemy kreatywnych, odważnych, samodzielnych i odpowiedzialnych kandydatów, którzy lubią wyzwania, są otwarci na nową wiedzę oraz potrafią kreować rzeczywistość wokół siebie.

Aplikuj i już dziś stań się częścią naszego zespołu ludzi kreatywnych, odważnych i samodzielnych, którzy lubią wyzwania, są otwarci na nową wiedzę oraz potrafią kreować rzeczywistość wokół siebie.

Przewiń do profilu firmy