Ta oferta pracy jest nieaktualna od 93 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler Finansowy

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 21.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PostMaster Sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    • budowa i wdrożenie systemu raportowania wewnętrznego obejmującego podmioty powiązane,
    • udział w procesie przygotowania budżetu oraz weryfikacji jego wykonania,
    • sporządzanie okresowych raportów kontrolingowych,
    • przygotowanie danych oraz analiz finansowych wspierających biznesowe procesy decyzyjne,
    • tworzenie, utrzymanie i rozwijanie narzędzi kontrolingowych,
    • monitorowanie i rozwijanie procedur kontroli wewnętrznej,
    • współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi instytucjami tj.: biurem rachunkowym, bankami, audytorami, w zakresie kompletności i poprawności danych finansowych do celów kontrolingowych.

    Wymagania:

    • minimum 3 lat doświadczenia w niezależnej roli finansowej,
    • wiedza z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej, doświadczenie w firmie księgowej lub audytorskiej mile widziane,
    • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
    • umiejętność rozwiązywania problemów i wyciągania wniosków,
    • samodzielność w realizacji zadań, dokładność i rzetelność,
    • dobra organizacja pracy,
    • inicjatywa, nastawienie na rozwiązanie problemów,
    • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę;
    • konkurencyjne wynagrodzenie;
    • możliwość zdobywania wiedzy, rozwijania umiejętności;
    • możliwość udziału w ciekawych projektach;
    • benefity pozapłacowe (karta multisport , opieka medyczna);

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą zgody na przetwarzanie danych  klikając na przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PostMaster Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PostMaster Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.