Kontroler Finansowy Łańcucha Dostaw

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 19.10.2018
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 18.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Wrocław 29921/001

    Dla naszego klienta - globalnej, dynamicznie rozwijającej się firmy - w związku z planowanym wzmocnieniem struktur wewnętrznych poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Kontrolera Finansowego łańcucha dostaw.

    Informacje o kliencie

    Naszym klientem jest rozpoznawalna, międzynarodowa firma produkcyjna o innowacyjnym profilu działalności z lokalnym oddziałem w centrum Wrocławia.

    Opis stanowiska

    - Koordynacja i planowanie wyceny zapasów zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami rachunkowości
    - Pomoc w ustanawianiu, monitorowaniu i egzekwowaniu procedur kontroli zapasów przy zgodności z SOX
    - Uczestnictwo w zamknięciach miesiąca
    - Analiza KWS oraz marżowości
    - Przygotowywanie raportów zarządczych
    - Ścisła współpraca z pozostałymi działami finansów
    - Zadania ad hoc

    Profil kandydata

    - Wykształcenie wyższe ekonomiczne (ekonomia, finanse i rachunkowość lub pochodne)
    - Doświadczenie w kontrolingu produkcyjnym, rachunkowości
    - Umiejętność analitycznego myślenia
    - Proaktywna postawa
    - Zdolność do wielozadaniowego trybu pracy
    - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    - Znajomość systemów ERP (najlepiej SAP) oraz Excel
    - Umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy

    - Praca w międzynarodowej organizacji zorientowanej na pracowników
    - Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
    - Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    - Przejrzysta ścieżka rozwoju

    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców