Oferta pracy

Kontroler Finansowy

HRK S.A.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Zadania:

  • Raportowanie comiesięczne wyników finansowych Spółki do Zarządu
  • Sporządzanie analiz finansowych i zestawień controllingowych dla Zarządu i Kadry zarządzającej
  • Kontrola bilansu, rachunku zysku i strat oraz cash flow i innych raportów
  • Przygotowanie cyklicznych raportów dotyczących sprzedaży
  • Analiza rentowności wg: produktu, kanału dystrybucyjnego, odbiorcy itp.
  • Udział w comiesięcznym zamknięciu kont księgowych
  • Tworzenie i zaksięgowanie rezerw finansowych
  • Kontrola limitów kredytów kupieckich, limitów kredytowych
  • Kontakt z instytucjami finansowymi, obsługa umów leasingowych
  • Wsparcie we wdrożeniu, monitorowaniu i analizie KPI
  • Inne zadania i analizy zlecone przez zarząd

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Ekonomia, Finanse
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w controllingu, rachunkowości zarządczej lub analizach finansowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel)
  • Znajomość zagadnień z obszaru rachunkowości
  • Otwarty umysł i zdolności analityczne
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Nastawienie biznesowe
  • Rzetelność i skrupulatność

Ogłoszenie archiwalne