Oferta pracy

Kontroler finansowy

HYDRO Extrusion Poland Spółka z o.o. O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie kluczowych wskaźników operacyjnych i finansowych na potrzeby lokalnego zarządu i centrali;

  • Weryfikacja tygodniowych raportów operacyjnych i ich prezentacja;

  • Wsparcie procesu optymalizacji działań operacyjnych;

  • Tworzenie map procesów i procedur dotyczących obszarów finansowych spółki;

  • Kontrolowanie przepływu materiałów i surowców;

  • Analizowanie i kontrola stanów i wyceny pozycji magazynowych;

  • Przygotowywanie i kontrola realizacji budżetu;

  • Udział we wdrożeniach nowych rozwiązań IT dla obszarów finansowych;

  • Konsultacje, doradztwo i bezpośrednie wsparcie menedżerów w realizacji celów biznesowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w kontrolingu lub w audycie finansowym;

  • Wykształcenie kierunkowe;

  • Zaawansowana znajomość MS Excel, SAP lub innego systemu klasy ERP;

  • Znajomość międzynarodowych standardów raportowania finansowego;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację, z uwzględnieniem terminologii finansowej;

  • Samodzielność i proaktywność w działaniu;

  • Dobra organizacja pracy oraz wytrwałość w realizowaniu zadań.

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu zarządzania projektami lub optymalizacji procesów;

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej.

To oferujemy

  • Zdobywanie ciekawych doświadczeń, ciągłe doskonalenie w międzynarodowym stanowisku, sprawne i nowe narzędzia pracy;

  • Pracę w zgranym i dynamicznym zespole;

  • Ciekawy charakter pracy: kontakty, zadania, własne tempo, różnorodność zadań.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień