Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Finansowy

HRSoloO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy medycznej o profilu produkcyjno-usługowym, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko

Zadania:

  • Optymalizacja procesów finansowo księgowych w firmie
  • Udział w procesie przygotowania budżetu rocznego
  • Kontrola realizacji budżetu w okresach rozliczeniowych
  • Sporządzanie raportów i analiz finansowych
  • Analiza rentowności poszczególnych usług, produktów
  • Współpraca z działem księgowości

Wymagania:

  • Min. 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjno-usługowej
  • Konieczne doświadczenie w dziale kontrolingu lub audytu
  • Znajomość zasad rachunkowości zarządczej
  • Znajomość zagadnień dotyczących podatków
  • Doświadczenie we wdrażaniu wewnętrznych zintegrowanych rozwiązań IT
  • Doświadczenie w pracy w firmie na pełnej księgowości
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel (tabele przestawne, makra, Visual Basic)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, min. poziom B2
  • Doświadczenie w pracy z SAP'em

Oferta:

  • Możliwość rozwoju zawodowego międzynarodowej firmie, lidera w branży
  • Udział w lokalnych i międzynarodowych projektach finansowych
  • Udział w projektach M&A
  • Praca w przyjaznym i profesjonalnym zespole
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Pakiet medyczny oraz karta sportowa

Zainteresowanych prosimy o składanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne