Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Finansowy

STELLA sp. z o.o.

Pabianicka 184/186

Górna

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Raportowanie comiesięczne wyników finansowych Spółek Grupy Kapitałowej do Zarządu

  • Sporządzanie analiz finansowych i zestawień controllingowych dla Zarządu i Kadry zarządzającej

  • Kontrola stanów magazynowych oraz dokumentów magazynowych surowców, półproduktów i wyrobów gotowych, kontrola księgowań obrotów magazynowych

  • Kontrola bilansu, rachunku zysku i strat oraz cash flow i innych raportów

  • Przygotowanie cyklicznych raportów dotyczących sprzedaży i zamówień w ujęciu klient/kraj

  • Kontrolowanie terminu spływu należności, analiza przeterminowanych należności oraz nadzór nad windykacją

  • Analiza rentowności wg: produktu, kanału dystrybucyjnego, odbiorcy itp.

  • Realizacja procesów związanych z comiesięcznym zamknięciem kont księgowych

  • Tworzenie i zaksięgowanie rezerw finansowych

  • Kontrola limitów kredytów kupieckich, limitów kredytowych

  • Kontakt z instytucjami finansowymi, obsługa umów leasingowych

  • Współpraca z brokerem ubezpieczeniowym

  • Wsparcie we wdrożeniu i monitorowaniu KPI

  • Inne zadania i analizy zlecone przez zarząd

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w controllingu, rachunkowości zarządczej lub analizach finansowych poparte zdobyciem szerokiej wiedzy z tego zakresu

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel

  • Znajomość zagadnień z obszaru rachunkowości

  • Otwarty umysł i zdolności analityczne

  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

  • Nastawienie biznesowe

  • Rzetelność i skrupulatność

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego

  • Pracę w przyjaznym środowisku

  • Szkolenia

  • Kurs języka angielskiego w naszym biurze

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • kurs języka angielskiego

  • zakup mebli po preferencyjnych cenach

Jesteśmy producentem najwyższej jakości mebli tapicerowanych.

Przewiń do profilu firmy