Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler finansowy

BACKER OBR Sp. z o.o.O firmie

  • lubuskie

    lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca analiza danych finansowych, sprzedaży, marży, transakcji magazynowych, zleceń produkcyjnych oraz odchyleń pomiędzy normą a danymi rzeczywistymi;

  • Kalkulacja kosztu standardowego wyrobów,

  • Udział przy kalkulacji oraz weryfikacja pay off znaczących projektów inwestycyjnych;

  • Udział w procesie prognozowania i budżetowania w zakresie przygotowania raportów sprzedaży, marży, kosztów ogólnych oraz weryfikacji ich prawidłowości;

  • Usprawnienie procesów raportowania i przygotowywanie raportów dla potrzeb wewnętrznych firmy oraz dla potrzeb grupy;

  • Wskazywanie potencjału do oszczędności i poprawy efektywności w Backer OBR;

  • Szkolenie wewnętrzne użytkowników, edukacja i wsparcie pracowników w zakresie ustawień parametrów systemowych mające na celu zapewnienie prawidłowych danych w systemie;

  • Udział we wdrożeniu nowego programu ERP.

Nasze wymagania

  • Biegła obsługę MS Office (Excel), systemów ERP,

  • Min. 2 lata w controllingu, rozliczanie produkcji lub samodzielny kontroler finansowy lub logistyczny,

  • Wykształcenie wyższe informatyczne/ekonomiczne,

  • Mile widziane doświadczenie we wdrożeniu systemów ERP w obszarze kontrolingu/finansów,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającego swobodną komunikację.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Wstępna rozmowa telefoniczna z rekruterem

2

Rozmowa online z przełożonym - częściowo w języku angielskim

3

Spotkanie w biurze z przełożonym i dyrektorem zakładu

4

Decyzja o zatrudnieniu